Μενού
Καλάθι

Σακούλες Σκούπας Delonghi-Parkside 1300

Σακούλες Σκούπας Delonghi-Parkside 1300
Hot
Σακούλες Σκούπας Delonghi-Parkside 1300

Σακούλες για σκούπες βαρέλια Unibags


Περιέχει: 5 Microfiber Σακούλες

57 x 38cm


Κατάλληλο για:

23.421.30
23.511.52
30250132
B-NT 1250
H-NS 1250
T5
YPL 1250
YPL 1252
YPL N.G. 1250

ACEK Aqualux Z55

Alaska WVC1600

AEG
AEG NT800
AEG NT900
AEG NT1100
AEG NT1500A

Alfatec
Alfatec AC200
Alfatec AD20
Alfatec AD30
Alfatec Aquaclean AD 20
Alfatec Aquadry AD 20
Alfatec Zitto

BUDGET WVC1600
Beryl

DELONGHI
DELONGHI Compra
DELONGHI Cobra
DELONGHI Darel
DELONGHI M31
DELONGHI Penta
DELONGHI SL4
DELONGHI XD100 PS Domoscout
DELONGHI XD1000
DELONGHI XD1000 EX
DELONGHI XD1000 EX Domo Exe
DELONGHI XD1000 PD Comp Dry
DELONGHI XD1000 PS
DELONGHI XD1036 MV
DELONGHI XD1064 MV
DELONGHI XW1200
DELONGHI XW1200 PS
DELONGHI XW1200 PS Domoscout
DELONGHI XW1200 SD W/D Domo Penta

DEXTER VQ1420SFD

EINHELL
EINHELL 20L
EINHELL 23.421.30
EINHELL 23.423.60
EINHELL 23.511.52
EINHELL AS1250
EINHELL AS1400
EINHELL B NT1250
EINHELL BT VC1115
EINHELL BT VC1250
EINHELL BT VC1250 -2
EINHELL BT VC1250S
EINHELL BT VC1250SA
EINHELL BT VC1250-2
EINHELL BVC1250S
EINHELL Duo 1100
EINHELL Duo 1250
EINHELL Duo 1300
EINHELL Duo 20
EINHELL H-NS 1250
EINHELL HPS 1300
EINHELL Inox 1100
EINHELL Inox 1250
EINHELL Inox 1250/1
EINHELL Inox 1300
EINHELL Inox 1400
EINHELL Inox 1450 W
EINHELL Inox 1450 WA
EINHELL Inox 1500
EINHELL Inox 20
EINHELL Inox 2000
EINHELL Inox 30
EINHELL NTS 1400
EINHELL NTS 1500
EINHELLTE VC2230SA
EINHELL TC VC1930S
EINHELL Quattro 31
EINHELL RT VC1420
EINHELL RTVC1500
EINHELL RT VC1500WM
EINHELL RT VC1525SA
EINHELL TC VC1812 S Edelstahl
EINHELL TH VC1820 S
EINHELL VM1220 S
EINHELL YPL1250
EINHELL YPL1252
EINHELL YPL N.G. 1250

ELECTROLUX
ELECTROLUX Aqualux
ELECTROLUX Aqualux 1000
ELECTROLUX DL 14
ELECTROLUX Drybin
ELECTROLUX Drytec 20
ELECTROLUX E26
ELECTROLUX Electroyet
ELECTROLUX Extratec 30
ELECTROLUX Masterlux
ELECTROLUX Powerspray
ELECTROLUX SL010
ELECTROLUX Twinstream
ELECTROLUX Twinstream Z65
ELECTROLUX Twinstream Z66
ELECTROLUX Twinstream Z76
ELECTROLUX Twinstream Z78
ELECTROLUX Twinstream Z85
ELECTROLUX Z53
ELECTROLUX Z55
ELECTROLUX Z63
ELECTROLUX Z716
ELECTROLUX Z720
ELECTROLUX Z77

Fam Aquavac Excell 30S
GISOWATT SL4

Hegner
Hegner QA35E
Henkel S142B
Henkel S152B

HOOVER S4494 – S4498KARCHER 2201

KARCHER
KARCHER 2901
KARCHER 3000 Plus
KARCHER 6.904 409.0
KARCHER 6.959-130
KARCHER 69044090
KARCHER 6959130
KARCHER A2201
KARCHER A2204
KARCHER A2231PT
KARCHER A2234PT
KARCHER A2251ME
KARCHER A2254ME
KARCHER A2504
KARCHER A2554ME
KARCHER A2604
KARCHER A2901
KARCHER A3001
KARCHER Clarke
KARCHER K2150
KARCHER K2901
KARCHER NT 27/1
KARCHER NT 27/1 Adv
KARCHER NT27/1 Adv Professional
KARCHER NT27/1 Me
KARCHER NT27/1 Me Adv
KARCHER NT27/1 Me Adv Professional
KARCHER NT27/1 Me Professional
KARCHER NT27/1 Professional
KARCHER WD4200
KARCHER WD4250
KARCHER WD4290
KARCHER WD5300
KARCHER WD5300M
KARCHER WD5400
KARCHER WD5600MP
KARCHER A 2656 X Plus
KARCHER A 2676 X PT Plus
KARCHER WD 3330 M
KARCHER A2656 X Plus
KARCHER A2676 X PT Plus
KARCHER WD3330 M
KARCHER 1.723-810.0
KARCHER 1.723-811.0
KARCHER 1.723-812.0
KARCHER 1.723-813.0
KARCHER 1.629-659.0
KARCHER 6.959-535.0
KARCHER 6.959535.0
KARCHER 6959-5350
KARCHER 69595350

LAVOR Trenta X

LIV
LIV Bidon
LIV Jazz 20 P
LIV Jazz Extra 2000

MATRIX
MATRIX VC 1250-20L
MATRIX VC 1400-20L
MATRIX VCW 1250-20L

MOULINEX
MOULINEX AQ 8921
MOULINEX Q89…
MOULINEX Q90…
MOULINEX R24.01
MOULINEX Wet Dry System 20

OMEGA Rio 1500
PANVICE A65010

PARKSIDE
PARKSIDE 30/6
PARKSIDE 30/7
PARKSIDE 30/8
PARKSIDE 30/9
PARKSIDE 906-05
PARKSIDE LIDL
PARKSIDE PKS 20
PARKSIDE PKS 30
PARKSIDE PNTF 23
PARKSIDE PNTS 1030 V2
PARKSIDE PNTS 1250
PARKSIDE PNTS 1300
PARKSIDE PNTS 1300 A1
PARKSIDE PNTS 1300 B2
PARKSIDE PNTS 1300 V2
PARKSIDE PNTS 1400 A1
PARKSIDE PNTS 1400 B1
PARKSIDE PNTS 1400 C1
PARKSIDE PNTS 1400 D1
PARKSIDE PNTS 1400 D1 Wet & Dry
PARKSIDE PNTS 1400B1
PARKSIDE PNTS 1500 A1
PARKSIDE PNTS 1500 B2
PARKSIDE PNTS 1500 B3 Wet & Dry
PARKSIDE PNTS 1500B2
PARKSIDE PNTS 23
PARKSIDE PNTS 23E
PARKSIDE PNTS 250
PARKSIDE PNTS 30
PARKSIDE PNTS 30/4
PARKSIDE PNTS 30/6
PARKSIDE PNTS 30/6S
PARKSIDE PNTS 30/7E
PARKSIDE PNTS 30/8E
PARKSIDE PNTS 30/9
PARKSIDE PNTS 30/9E
PARKSIDE PNTS 35/5
PARKSIDE PNTS1030V2
PARKSIDE PNTS1300B2
PARKSIDE PNTS1300V2
PARKSIDE PNTS1400A1
PARKSIDE PNTS1400A1
PARKSIDE PNTS1400B1
PARKSIDE PNTS1400C1
PARKSIDE PNTS1400D1
PARKSIDE PNTS1400E2
PARKSIDE PNTS1500A1
PARKSIDE PNTS1500B2
PARKSIDE PNTS1500B2
PARKSIDE PNTS1500B3
PARKSIDE PNTS23E
PARKSIDE PNTS30/4
PARKSIDE PNTS35/5
PARKSIDE PWD25 A1 PNTS 14OOW 328642
PARKSIDE PWD25A1PNTS 14OOW 328642

PRACTYL PRAKTIL 
PRACTYL 15L LEROY MERLIN
PRACTIL 15L LEROY MERLIN
PRAKTYL 15L LEROY MERLIN
PRAKTIL 15L LEROY MERLIN

PROGRESS
PROGRESS Hoppy 2000
PROGRESS Mercedes NT20
PROGRESS Multi 4 Spray Wash&Go
PROGRESS Multi 6 Pro Clean Green
PROGRESS Multi 6 Pro el
PROGRESS P520 A
PROGRESS P560
PROGRESS P562
PROGRESS P565
PROGRESS Turbo Jet
PROGRESS Turbo Jet P520
PROGRESS Turbo Jet P520 A
PROGRESS Turbo Jet P530
PROGRESS Turbo Jet P562
PROGRESS Turbo Jet P565
PROGRESS Turbo Jet P573

Strzelec JAZZ 20 P

TORNADO
TORNADO Midi Jet
TORNADO Midi Jet Plus
TORNADO Multy Jet
TORNADO Multy Jet Plus
TORNADO Plein Air 18
TORNADO Plein Air 18 A
TORNADO Plein Air 20
TORNADO Plein Air 200
TORNADO Plein Air 200 A
TORNADO Plein Air 250
TORNADO Plein Air 270
TORNADO Plein Air 300
TORNADO Plein Air 300 A
TORNADO Plein Air 40
TORNADO Plein Air 400
TORNADO Plein Air 400 A
TORNADO Plein Air 600
TORNADO Plein Air 600 A
TORNADO Plein Air 700
TORNADO TO505
TORNADO TO605
TORNADO Turbo Jet
TORNADO Turbo Jet Plus

VARO
VARO Pow 0342
VARO Pow 0345

VOLTA
VOLTA Duo
VOLTA Trio
VOLTA Trio U 76
VOLTA Trio U 78
VOLTA U2245
VOLTA U2265
VOLTA U505

10.00€
Χωρίς ΦΠΑ: 10.00€
  • Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
  • Brand: Unibags
  • Κωδικός: 02-02-0593
Προκειμένου να μπορέσουμε να κάνουμε τον ιστότοπo μας όσο το δυνατόν πιο ελκυστικό χρησιμοποιούμε cookies. Εξακολουθώντας να χρησιμοποιείτε το Site μας, δηλώνετε ότι συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Privacy Policy.